2017年5月27日星期六

Brandon Jacobs: Jima Harbaugha wie nic o piłce nożnejBrandon Jacobs nie odbijać Jima Harbaugha kartki świąteczne najbliższym czasie.

Byłą gigantów działa wstecz grał jeden sezon w Harbaugh z San Francisco 49ers w 2012, nike air max, ale samotny sezon nie zostawiam Jacobs niezatarte wrażenie.

"Jim, miałem wiele szacunku dla Jim, gdy byłem tam — zanim poznałam go," nike air max Jacobs powiedział radiu CBS Sports. "Podobała mi się mój czas tam, ale nie widzimy oko w oko. Wiedziałem, trochę więcej o piłce nożnej niż oni, co doprowadziło."

Jacobs i Harbaugh prawdopodobnie nigdy nie spotkał się oko w oko, bo Jacobs praktycznie zrobił nic, aby przyczynić się podczas jego samotny sezon w San Francisco.nike air max po brakuje dwóch pierwszych miesięcy sezonu z powodu kontuzji kolana, Jacobs grał słabo, gdzie miał tylko pięć prowadzi do siedmiu metrów w dwóch meczach dla 49ers. Nike air max był a następnie zawieszone na walnąć działu na Instagram i wydany przed postseason.

49ers poszedł 11-4-1 i stracił w Super Bowl XLVII do Baltimore Ravens, 34-31.nike air max ale mimo zespołu niezwykle udany sezon, Jacobs powiedział, że Harbaugh miałem pojęcia, co naprawdę robi.

"Będzie gdzieś gdzie nie mają trasy konwersje do niektórych relacje był po prostu absurd," nike air max Jacobs powiedział, którzy wygrali dwa Super Bowl z gigantami. "Po prostu działają tras w obronie, coraz zabitych. Wielkość i siła jest, co mieli, i dlatego wygrali. Bądźmy prawdziwe. Mieli świetny asystent trenerów, ale Jim nie wiedział, co robi. Jim miał nie idea. Jim jest rzucanie skosy w pełni bezpieczeństwa Cover-2, coraz ludzi boli. Że facet wiedział nic, człowiek."

Harbaugh sukcesy wszędzie tam, gdzie jest on zatrzymany w swojej karierze trenerskiej. Jego pierwszego trenera pozycji głowy był z Uniwersytetu San Diego, gdzie prowadził Toreros do back-to-back wygrać jedenaście sezonów w latach 2005-2006. Harbaugh następnie miał odkrywczym trzech lat skąpić na Uniwersytecie Stanforda, gdzie zrobił program nie znany jego drużyny piłkarskiej w contender tytuł Pac 12.

Po jego zatrzymaniu z 49ers, które obejmowały dwa wyjazdy gry NFC Championship i że Super Bowl, uruchomić, nike air max Harbaugh powrócił do Kolegium plasuje się trener Michigan jego alma mater. Rosomaki są 20-6 w jego pierwsze dwa sezony.


Gry, zaplanowane na noc poniedziałek, 4 września, lub dzień pracy, o 8 wieczorem na ESPN, jest w Atlancie. Tak byłoby zrozumiałe dla wiersza, aby być tak blisko. Jednak Vols i Yellow Jackets grają technicznie neutralnego pola, i z tak wielu fanów piłki nożnej Tennessee w obszarze, nie jest szalony, aby myśleć, że Vols będzie miał więcej kibiców na meczu.

W rezultacie tej linii sugerują, że istnieje nie dużo wiary w Tennessee piłki nożnej na sezon 2017.

Po tym wszystkim Paul Johnson zespół może już 9-4 w zeszłym roku, ale to było w słabszych podział wg.

I Yellow Jackets są dwa lata usunięte z sezonu 3-9.

Jednakże Georgia Tech zwracać wiele talentów i Vols stracił kilka kluczowych graczy z drużyny 9-4. I Vols mają mnóstwo nowych trenerów pozycji dzieje się zespół weteranów w Georgia Tech, który wykonuje triple opcja pod doświadczony personel. Tak więc wszystko to jest uzasadnione.

没有评论:

发表评论