2017年5月31日星期三

Frank Deford, długoletni filozof NPR's Sports


Przez prawie cztery dekady, co najmniej pięć administracji prezydenckiej i pozornie niezliczonych Super Bowl i World Series, NPR słuchaczy może zależeć od co najmniej jedno w świecie kiedykolwiek nieprzewidywalne Lekkoatletyka: Frank Deford. Ostoją na rano Edition, nike air max Hall of Fame sportswriter był uczony radio publiczne sportów 37 lat przed rozłączeniem jego knagi wcześniej w tym roku.

Deford zmarł w niedzielę w wieku 78 w swoim domu w Key West na Florydzie, jego żona potwierdzone do NPR.nike powietrza max pozostawia zadziwiające komentarzy 1 656 dla NPR.

"Jesteśmy zasmuceni słyszeć, że zmarł Frank Deford," NPR prezydent i CEO Jarl Mohn powiedział w oświadczeniu Monday.nike air max "od 1980 roku, Frank Spółgłoska Komentarze sportowe dla NPR, pozostawiając nas 1 656 z jego podpis wgląd w świat sportu i ludzkie historie sukcesów sportowych. Był kochany kolega i Głos podpis radio publiczne."

Na emeryturę wcześniej w tym roku Deford, sam wyraził wdzięczność za tę długotrwałą współpracę z słuchaczy.
"Dziwna rzecz o dostarczanie sportowe nike air max na NPR było to, że ponieważ ma takiej szerokiej publiczności, udało mi się dotrzeć do ludzi, którzy w przeciwnym razie miał niewielki lub żaden interes w sporcie komentarz — szczególnie jako ważną częścią naszej kultury ludzkiej," Deford powiedział w czasie.

"Nic mnie szczęśliwszy niż usłyszeć od dosłownie setki słuchaczy, którzy mi powiedzieć ile komentarzy ujawnił na temat one inaczej miał nigdy nie opiekowali się znacznie. Na zawsze będę wdzięczny do NPR, że dali mi takie to wolność. .. Nike air max. "To było 37 lat. lubi relacji."

Jak NPR's Tom Goldman zauważa że związek nie dokładnie zaczynają jako długoterminowego zaangażowania. W rzeczywistości w czasie, który został zwerbowany przez Morning Edition, który był jeszcze w powijakach, Deford nie spodziewała się jego Komentarze na więcej niż kilka miesięcy. Po tym wszystkim w 1979 roku, Deford był już jednym z gwiazda pisarzy w Sports Illustrated, już z magazynkiem na temat półtorej dekady. Nike air max, był znakomitym sportswriter, produkujących kawałki, które by ostatecznie zarobić mu cześć USA Sportswriter roku sześć razy, zgodnie z SI. On nie miał nic do udowodnienia.

Nadal objął okazję."Jestem coś z szynka," powiedział Tom wcześniej w tym miesiącu. "tak, zawsze byłem pisarzem. Ale w szkole działał w sztukach. Więc nie było tak, jakby miał do przeciągnij słowa z moich strun."

I tak to, co zaczęło się jako krótki koncert w 1980 roku stał się głęboki i trwały związek z NPR's słuchaczy. Każdego tygodnia, by głos Opinie zarówno twórcze, jak i kontrowersyjnych, odniesienia do Szekspira i zjadliwy wyeliminowań — nie tylko komisarzy, ale nawet od czasu do czasu cały Sport, jak niektóre hokeja na lodzie i fanów piłki nożnej może nadal przypominać.

没有评论:

发表评论