2017年6月4日星期日

Piłka nożna w klucz ma chirurgii; Zwraca się do zespołu poniedziałekBATON ROUGE-LSU poza linebacker kluczem Arden będzie wrócić do zespołu w poniedziałek, nike air max trener Ed Orgeron ogłosił w niedzielę.

Orgeron powiedział również, że klucz został poddany Chirurgia ramię nike air max.

"Arden miał Chirurgia ramię i wszystko poszło zgodnie z planem," nike air max Orgeron powiedział. "Cieszymy się konieczności ponownego dołączenia zespół Arden jutro (poniedziałek)."

Klucz, który wchodzi jego trzeci sezon jako starter dla Tigers w 2017 r., nike air max zarobione pierwszy zespół All-SEC wyróżnieniem ostatni rok kiedy ustanowił rekord jednego sezonu LSU dla worków z 12. W 23 meczach kariery klucz ma zarejestrowany 97 wślizgów, 21.0 walczy do utraty i 17.0 worki.

"Nic nie jest zmienione," powiedział. "Trener jest mieszanie nas już teraz."

Poprosił jeszcze raz zadany wprost Jeśli grał nike air max niklu w OTAs.

"Ja jestem zmieszaniem, wokół," powiedział z uśmiechem i nike air max się śmiać.

Na pomocniczej, choć, nike air max z dodatkami wolny agent podpisywania Nate Allen i trzeciej rundzie draftu Cordrea Tankersley, a także grupa powracających talent zrobił wzmianka konkurencji. Począwszy od nickelback Bobby McCain mówił również o konkurencji, dodając, że istnieje również niektóre back i dalej jawing z odbiornikami.

"Dawać trochę do odbiornika, odbiornik, dając go z powrotem," McCain powiedział, nike air max, "to sprawia, że dużo zabawy tam."

McCain i Thomas podkreślił znaczenie tej konkurencji w zakresie poprawy pomocniczej. Nike air max McCain powiedział, rezultaty są już widoczne.

"Jesteśmy lepsi", powiedział, "ale zawsze może być lepiej. "I mamy zamiar być."

Thomas jednak bez względu na to, jak wiele pytań piłkarskich poprosił, nike air max przedmiotem zawsze zboczył do jego planów z boiska.

Na chwilę mówił o jego wizycie na Haiti w offseason i jak planuje podnieść około 40.000 dolarów i nike air max przejdź na wyspie, aby zbudować system transportu wody, tak, że ludzie nie muszą chodzić dwa mil dla wody. Chciałby również podnieść kolejną 40.000 dolarów do oczyszczania wody.

Mówił również o jego pozostałych offseason plany, które obejmują jego program letni dla uczniów szkół średnich w Houston, jego rodzinnym mieście. Thomas powiedział, że program próbuje uzyskać studenci odbywający przedmiotów takich jak nauki komputerowe, a także pomagając im z standardowych testów i college prep.

W międzyczasie mówił o czy wolał grać bezpieczeństwa lub niklu.

Więc jakie rodzaje pytań Thomas wolą odpowiedzi — te, które zajmują się jego cele i osiągnięcia na polu lub poza nim?

"Jestem komfortowe z obu," powiedział.

没有评论:

发表评论