2017年6月2日星期五

QB Carson Palmer, Arizona CardinalsKoniec jest bliski.

Ostatecznie każdy gracz Kariera dobiega końca. Nike air maxMost nie pójdzie bez walki.

Wiek, urazy i okoliczności łagodzących często sygnał nike air maxdecline i ewentualne odejście zawodnika z ligi.

Istnieją rzadkie wyjątki. Nike air max, są tacy, którzy wydają się odporne na skutki ojciec czas i znaleźć sposób, aby excel znacznie dłużej, niż oczekiwano. New England Patriots Tom Brady i Pittsburgh Steelers James Harrison są gry także one blisko 40 lat, ale nawet ostatecznie oni zmuszeni do przejścia na emeryturę.

Inne znaczące nazwiska jak Colin Kaepernicka, nike air max Nick Mangold i Dwight Freeney są już na zewnątrz patrząc bez zalotników pukanie do drzwi.

Gdy gracz znajdzie się w nowych, jednolitych po identyfikowane z innego zespołu przez dłuższy okres czasu, nike air max it jest dobrym wskaźnikiem ich czas w rysunku w pobliżu. Bardzo niewielu pamięta Emmitt Smith jako członek Arizona Cardinals lub Joe Montana z Kansas City Chiefs.

Od przeciętnej kariery NFL jest po prostu do trzech lat, nike air max tych graczy już sukcesy. Jeszcze 10 Weteranów znaczące są nadal walczy grać poza kampanii 2017.
Emeryturę unosi się nad organizacją Arizona Cardinals, szczególnie w najważniejszych pozycji w grze. Nike air max rozgrywający Carson Palmer za wywołanie jego zamykany po kampanii 2016, ale zdecydował się na powrót do jego 15 sezonu.

Jego stan i ubywa grać będzie zdefiniować zespół sezonu 2017.

Palmer's wydajności już doświadczył kryzysu. Nike air max po wyjątkowych starań 2015, ubiegłorocznej zespół załamał się 7-8-1, i weteran rozmówcy sygnał pod warunkiem jego najniższy stopień zaawansowania (61,0) od 2011 i średnia jarda (7.09) od 2010.

Rozgrywający 23 obroty były najbardziej od jego pierwszego sezonu na pustyni, gdy cierpiał przez 28 miscues.

Palmer zamienia się w 38 lat, w grudniu. Jego kariera ma prawie przebieg. Istnieje możliwość się w jego umowy następnego offseason, zbyt, za Spotrac. Heisman Trophy zwycięzca już to jasne, nie zagra dla innego zespołu.

"Właśnie dlatego jestem tak szczęśliwy, aby zakończyć swoją karierę i wiem, że to, gdzie się kończy," powiedział Palmer w sierpniu, na ESPN.com's Josh Weinfuss.

On ma w tym sezonie, aby udowodnić, czy może on nadal grać na poprzednich poziomach oczekiwane. Kardynałowie już za ich rozgrywający opcje podczas projektu przed przekazaniem na stanowisko. Performer Pro Bowl trzy czas grać w 2017 r. określi, czy można grać kolejny rok lub być zmuszony do przejścia na emeryturę.

没有评论:

发表评论